Продавець LoveLash - матеріали для LASH LAMI BROW майстрів розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
promo_banner
LoveLash - матеріали для нарощування вій
+380 (73) 941-46-31
+380 (98) 941-46-31
+380 (63) 941-46-31

Чи вимагають вії відновлення після нарощування

Чи вимагають вії відновлення після нарощування

Часто після такої процедури можуть постраждати власні волосяні цибулинки на повіках очей. Це відбувається при недотриманні рекомендацій майстра і надалі буде потрібно відновлення.

Вплив процедури

Результат нарощування залежить від подальшої поведінки клієнта, а також від роботи лешмейкера та від того, які матеріали для вій він використав. Щоб максимально запобігти виникненню складнощів, потрібно дотримуватися таких правил:

  • не проводити процедуру, якщо є певні захворювання;

  • провести тест на можливі алергічні прояви;

  • для нарощування застосовувати лише якісні матеріали з належним терміном дії.

Природні вії стають більш ламкими, на них впливає підвищене навантаження - клей для нарощування вій і самі штучні вії, які приклеюються за однією або цілими пучками. Тим, хто шукає все для нарощування вій рекомендуємо відвідати магазин LoveLash, де можна знайти якісні матеріали та інструменти від провідних світових виробників.

Чи потрібне відновлення

Про те, що наносити на повіки зволожуючі креми на жировій основі не можна, знають красуні, які хоч раз вдавалися до нарощування. Тому найкраще робити відновлювальні маніпуляції у салоні. Навіть якщо майстер використав усе що потрібно для нарощування вій високої якості, додатковий догляд нікому не зашкодить.

Природне відновлення волосків здійснюється безперервно. Цей цикл включає три фази:

  1. Активне зростання.

  2. Перехідний період.

  3. Спокій та випадання.

Під час циклу вії постійно оновлюються, що підтримує їхнє здоров'я та природну щільність. Нарощені пучки впливають на зовнішній вигляд, але не впливають на оновлення. Одним із важливих моментів є те, що в жодному разі нарощений матеріал знімати самостійно не можна. Для цього треба звернутися до майстра-лешмейкера, який використовує ремувер для зняття вій, безпечно та безболісно їх зніме.

Як відновлювати?

Відновлення вій після процедури важливо для їхнього здоров'я та краси, тому потрібно за ними регулярно доглядати. Професійний лешмейкер дають кілька порад:

  1. Живлення та зволоження. Використовуйте спеціальні засоби із поживними речовинами.

  2. Маски. Застосовуйте маски, що зміцнюють, з природними маслами (реп'яхове, масло жожоба).

  3. Уникайте важкого макіяжу. Обмежуйте нанесення важкого макіяжу та туші після процедури, щоб вії могли вільно дихати та відновлюватися.

  4. М'яке зняття макіяжу. Будьте обережні під час зняття макіяжу, застосовуйте м'які засоби для видалення. Уникайте тертя очей.

  5. Перерва. Надайте період відпочинку між процедурами, щоб волоски відновили свою природну структуру.

  6. Вітаміни та добавки. Приймайте вітамінні комплекси, які спеціально розроблені для підтримки здоров'я волосся. Це вітаміни A, E і С, а також біотин.

  7. Масаж. Легкий масаж повік покращує кровообіг і стимулює зростання вій.

Відновлення - це індивідуальний процес, і результати можуть відрізнятися. Якщо є серйозні проблеми, рекомендується консультація з лікарем чи косметологом.

У домашніх умовах також використовують рослинні олії - оливкову, реп'яхову, з виноградних кісточок, інші. Одним з простих доступних засобів, вважається рицинова олія. Вона має відновлюючу дію, зміцнює волосяну цибулину. Для нанесення беруть щіточки для вій. Ефект буде помітний через місяць після щоденного застосування.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner