Як правильно підібрати матеріали для нарощування вій
При цьому головний критерій оцінки – саме якість продукту. Зазначимо, що якщо використовувати все що потрібно для нарощування вій високого класу, вартість проведення процедури трохи збільшується.
Але головне при цьому не ціна, а результат. Клієнти будуть задоволені ефектом та гарантовано прийдуть до майстра на корекцію. Більше того, лешмейкера будуть рекомендувати як професіонала. Давайте дізнаємося, що насправді важливо, і на чому майстру треба акцентувати увагу.
Правильний підбір вій
Ключовий елемент для досягнення ідеального зовнішнього вигляду – правильний підбір штучних вій. Цей процес вимагає уважного розгляду безлічі факторів, від форми очей до індивідуальних уподобань у стилі. Перш ніж купити вії для нарощування професіонал розглядає кілька аспектів.
Матеріал
Насамперед, треба зазначити, що вій із соболя, норки чи шовку немає. Їх виготовляють із моноволокна, від відтінку якого і залежить загальний колір. Саме на якість цього волокна звертають увагу. Високу якість складу забезпечує силікон, що впливає на еластичність продукту.
Дліна
Штучні вії бувають завдовжки 5-18 мм. Оптимальна довжинa від 8 мм до 12 мм. Для того щоб наростити нижні або кут ока (внутрішній), рекомендується використовувати найкоротші. Довгі застосовують для багаторівневого нарощування.
Товщинa
Під час вибору товщини керуються очікуваннями клієнта від процедури. Більш натуральний вигляд можна досягти за допомогою товщини 0,15 мм. Вигляд нафарбованих очей буде при використанні 0,2 мм, а товщина 0,03-0,05 надає більш пишний обсяг.
Завитки
При їх використанні майстер може легко коригувати форму ока. Широко поширені для європейського типу очей - завитки з маркуванням «С» та «В»
Також для зручності, майстри часто використовують стрічкові вії для нарощування. Їхня перевага полягає у можливості набувати мікс-комплектів різних розмірів, і потім просто докупити той розмір, який виявиться найпопулярнішим.
Як вибрати додаткові засоби?
Як підготовчі матеріали виступають знежирювач для вій та праймер. З їх допомогою майстер спочатку очищає натуральні вії клієнта від пилу або олійних речовин. Лешмейкер використовує праймер для вій, щоб краще зчепити натуральний волосок і штучний.
Важливий компонент процедури - клей для нарощування вій. Він буває прозорий, чорний та коричневий. Прозорий застосовується у випадках декору очей або для приклеювання кольорових вій. У нашому магазині LoveLash ви також зможете знайти гіпоалергенні клеї, але враховуйте, що тоді доведеться частіше робити корекцію.
Рідина для делікатного видалення матеріалу - ремувер для зняття вій. Склад може бути на олійній та гелевій основі. М'якшим вважається гелевий ремувер, який не дратує ока при попаданні. Масляний навпаки, може викликати дискомфорт, але при цьому він швидше розм'якшує клей.
Аксесуари та інструменти
На вибір надаються силіконова подушечка та стрічка. Вибір за вами. Стрічка-скотч набагато зручніше. Але нижні вії можуть постраждати, якщо майстер зніме її необережно. Подушечки дорожчі, але фіксуються вони м'яко, і знімаються набагато легше. Крім того вони зволожують шкіру, тому що до їх складу входить колаген та силікон.
Лешмейкер інтенсивно використовує пінцети для нарощування вій. Вони бувають двох типів - вигнутий та прямий. Слідкуйте, щоб кінці пінцету щільно прилягали один до одного і були однаковою довжиною. Для полегшення процедури можна використовувати хелпер. Він прискорить сам процес, до того ж розмір кільця піддається регулюванню.
LoveLash — це найкращий магазин, де є все для нарощування вій. Ми пишаємось тим, що кількість наших постійних клієнтів перевищує 1000. Вас приємно здивує не лише оригінальне оформлення посилок у фірмові пакети, а й стабільні ціни на якісні матеріали.- Схеми для нарощування війВажливий аспект успішного нарощування - вибір відповідної схеми, яка відповідає особливостям очей та переваг клієнта. Різноманітність технік дозволяє створювати різні образи, від природного до драматичного.Повна версія статті
- Як покращити зчіпку війПроцес нарощування вій вимагає ретельного підходу та уважності до деталей.Повна версія статті