Куточки – часткове нарощування плюси та мінуси
Технологія виконання процедури
Часткове нарощування або куточки – метод, при якому штучні вії прикріплюються лише до зовнішніх кутів очей. Прийом дозволяє створити ефект "котячого погляду", робить очі візуально витягнутішими і надає їм загадковість.
Технологія виконання часткового нарощування потребує ретельної підготовки та професійного підходу. Процес складається з наступних кроків:
-
Очищення. Натуральні вії очищають від макіяжу та забруднень за допомогою спеціального засобу, що очищає. Це праймер для вій. Речовина забезпечує максимальну адгезію клею.
-
Ізоляція. За допомогою спеціальних патчів чи смужок проводиться ізоляція нижніх вій, щоб запобігти їх випадковому приклеюванню до верхніх.
-
Нанесення клею. Кожен штучний пучок акуратно захоплюють пінцетом, його кінчик занурюють у клей.
-
Приклеювання. Штучні вії приклеюють до натуральних на зовнішніх куточках очей. Майстер ретельно розміщує кожну, щоб створити гармонійний та природний вигляд.
-
Перевірка та коригування. Після завершення нарощування майстер перевіряє симетрію та зовнішній вигляд, за необхідності вносить коригування для досягнення ідеального результату.
Для повного завершення процедури потрібен час, щоб клей для нарощування вій повністю висох. Досвідчені лешмейкери радять використовувати високоякісні продукти наступних виробників:
Також майстер може використовувати спеціальний вентилятор або просто дати клею висохнути природним чином. Після цього нижні повіки звільняють від патчів чи смужок. На завершення стиліст дає рекомендації щодо догляду.
Переваги куточків
Куточки виглядають природніше в порівнянні з повним нарощуванням. Вони акцентують увагу на очах, але не перевантажують погляд. Крім цього клієнти відзначають такі плюси часткової процедури:
-
Найменше навантаження. Так як штучні вії прикріплюють лише до частини натуральних, навантаження на останні значно менше, що знижує ризик їх ушкодження.
-
Економія часу та коштів. Займає менше часу і коштує дешевше ніж повне нарощування.
-
Легкість догляду. Вимагає меншого догляду, тому що менша площа очей піддається впливу.
Метод відкриває широкі можливості експериментів. Майстер може використовувати різний вигин вій та їх довжину. Так створюють яскраві образи, підкреслюють природну красу очей. З технологією легко змінювати стиль, від витонченого та природного до драматичного та виразного, відповідно до уподобань, настрою.
Недоліки
Куточки не створять такого драматичного ефекту, як повне нарощування. Якщо клієнту потрібен помітніший результат, цей метод може не підійти. Також існує низка обмежень для цієї процедури:
-
Точність техніки. Для досягнення гарного і природного результату лешмейкер повинен мати високу кваліфікацію і досвід, оскільки неправильне розташування штучних пучків може зіпсувати весь ефект. Тому для роботи використовують якісний пінцет для вій.
-
Чутливість. У людей із чутливою шкірою може бути реакція на неякісні матеріали. Тому досвідчені стилісти використовують продукцію лише перевірених брендів.
-
Часті корекції. Потрібні через природне зростання натуральних вій. Щоб підтримувати ідеальний вигляд, потрібно регулярно відвідувати майстра.
- Схеми для нарощування війВажливий аспект успішного нарощування - вибір відповідної схеми, яка відповідає особливостям очей та переваг клієнта. Різноманітність технік дозволяє створювати різні образи, від природного до драматичного.Повна версія статті
- Як покращити зчіпку війПроцес нарощування вій вимагає ретельного підходу та уважності до деталей.Повна версія статті