Що за процедура ламінування вій
Що це таке?
У ході сеансу на вії наносять спеціальні склади, що доглядають. Процедура робить вії більш густими, довгими і вигнутими, зберігаючи їх природний вигляд. Основна відмінність ламінування від інших видів догляду полягає у використанні спеціальних матеріалів для ламінування, які не тільки надають зовнішнього ефекту, але й живлять, сприяють зростанню та зміцненню.
Етапи процедури
Перед початком процедури спеціаліст проводить консультацію, під час якої оцінює загальний стан вій та обговорює очікування клієнта. Лешмейкер також може порекомендувати відмовитися від використання жирних кремів та масел за кілька днів до сеансу для кращої взаємодії матеріалів. Ламінування включає декілька ключових етапів:
-
Підготовка. Ретельне очищення вій та шкіри навколо очей від макіяжу та природних виділень. Це забезпечує максимальне зчеплення матеріалів із волосками.
-
Нанесення складу для ламінування. На вії наносять спеціальний склад, який зазвичай містить кератин, вітаміни, білки. Компоненти зміцнюють, зволожують, сприяють зростанню.
-
Фіксація. Після нанесення ламінуючого складу волоски акуратно поділяють і фіксують у потрібному положенні. У цьому положенні вони залишаються протягом усього часу, необхідного для полімеризації складу.
Після досягнення необхідного ефекту вії ретельно очищають від залишків складу. Додатково наносять спеціальний склад, що фіксує, або поживний, який входить в набір для ламінування. Він закріплює результат та дає додаткове живлення.
Післяпроцедурний догляд
Важливо дотримуватися рекомендацій щодо догляду, щоб продовжити ефект і зберегти здоров'я вій. Правильний догляд допомагає уникнути небажаних наслідків та максимально збільшує тривалість результату. Професійні лешмейкери пропонують кілька рекомендацій.
Уникайте води та пари
У перші 24-48 годин після процедури намагайтеся уникати попадання води на вії. Це допоможе закріпити результат, оскільки вода послаблює дію складів, що ламінують. Також уникайте відвідування бань, саун і не приймайте занадто гарячий душ, оскільки пара аналогічно негативно впливає на фіксацію результату.
Відмовтеся від масляних засобів
Масляні засоби для зняття макіяжу або креми для обличчя руйнують шар, що ламінує, скорочують тривалість ефекту. Використовуйте спеціальні засоби на водній основі для видалення макіяжу з очей і намагайтеся мінімізувати контакт кремів та інших засобів догляду за шкірою з обробленими віями.
Бережне звернення
Намагайтеся менше чіпати вії руками, а також уникайте спати обличчям у подушку, щоб не деформувати та не пошкодити їх. Також не використовуйте щипці для завивки вій, оскільки після процедури вони і так набувають гарної вигнутої форми, а додатковий механічний вплив може їх послабити або пошкодити.
Ламінування – це відмінний спосіб як зробити погляд виразнішим. Завдяки використанню якісних матеріалів для ламінування вій, процедура не лише надає їм бажаної форми та обсягу, але й сприяє їх зміцненню та зростанню. Дотримуйтесь простих рекомендацій щодо догляду і тоді результат збережеться протягом кількох тижнів.
- У клієнта алергія на засоби для нарощуванняНарощування вій, як будь-яка інша процедура, пов'язана з використанням хімічних речовин і синтетичних матеріалів, може викликати небажані реакції. Алергія на засоби - це проблема, з якою можуть зіткнутися клієнти. Однак існує низка заходів для попередження алергічного стану.Повна версія статті
- У клієнта алергія на засоби для нарощуванняНарощування вій, як будь-яка інша процедура, пов'язана з використанням хімічних речовин і синтетичних матеріалів, може викликати небажані реакції. Алергія на засоби - це проблема, з якою можуть зіткнутися клієнти. Однак існує низка заходів для попередження алергічного стану.Повна версія статті