Історія нарощування вій
Перший штучний погляд
У 1927 році одним із головних мейк-ап майстрів був Макс Фактор. Саме він першим розробив та застосував штучні вії. Створені вони були для Хейвер Філліс, яка грала роль Роксі у мюзиклі «Чикаго». Особливого враження на глядачів німий фільм не справив, проте дивовижний погляд актриси не залишив байдужим нікого. Інші голлівудські майстри високо оцінили такий значний внесок у світ моди від Фактора.
Як виглядала перша процедура? Весь процес був у тому, що бахрому приклеювали на спеціальну тонку нитку. Цю «конструкцію» потім кріпили на повіку. Цей крок у сфері мейк-апу став революційним, однак у вій були недоліки:
-
обмежений термін служби;
-
неприродний вигляд зблизька;
-
висока ціна.
Основним мінусом такої краси була ціна. Дозволити собі виразний об'ємний погляд могли лише відомі кінозірки.
Подальший розвиток процедури нарощування
Наступним етапом, який припав на 50-ті роки, була доступність для всіх бажаючих придбати гарні штучні вії. Майже кожна дівчина могла мати виразний погляд, і для цього не обов'язково було бути знаменитістю чи кіноакторкою. Удосконалилася також і сама технологія, завдяки якій погляд мав натуральніший вигляд.
Через деякий час процедуру почали робити не тільки в салонах, але і вдома. Однак грандіозний прорив в історії створення штучного матеріалу стався у 21 столітті. Вчені розробили нові матеріали для нарощування вій, завдяки яким погляд мав максимально природний вигляд. До того ж період носіння став значно більший, ніж при використанні бахроми. «Нові» вії були склеєні в пучки і кріпилися до повіки.
Нарощування кожної волосинки окремо виникло у Японії. Вони виглядали як натуральні, адже були дещо підкручені. Їх товщина була нерівномірна, до кінчика волосок ставав тоншим. Процедура дещо ускладнилася і забирала набагато більше часу, але при цьому штучні волоски, приклеєні поверх натуральних, виглядали цілком природно.
Особливою популярністю користувалася процедура серед японок. Це багато в чому пов'язано з тим, що у дівчат Японії, переважно, довжина вій до 6 мм. Щоб мати наближений до наших співвітчизниць погляд (довжина близько 11-12 мм) вони змушені вдаватися до таких косметичних послуг.
Однак і нашим дівчатам процедура надає унікальні переваги, позбавляє необхідності проводити тривалі сеанси макіяжу, значно знижує витрати на косметичні продукти.
Один із ключових моментів, який робить нарощування вій настільки привабливим – відсутність незручностей, пов'язаних з використанням туші. Проблема з тим, що макіяж може потекти, залишається в минулому. Неважливо, плаваєте ви в басейні, займаєтеся спортом або просто проводите довгий день - погляд завжди залишається чарівним. Таке довгострокове рішення не тільки економить час, а й приносить впевненість у собі, робить вигляд стильнішим.
Однак не варто забувати про якість матеріалу. Майстер-лешмейкер повинен використовувати лише перевірені засоби, щоб убезпечити своїх клієнтів від виникнення негативних наслідків. LoveLash - найкращий магазин, де все для нарощування представлено за вигідними цінами та з високим рівнем якості. Тут ви можете придбати продукцію світових та вітчизняних виробників.- Схеми для нарощування війВажливий аспект успішного нарощування - вибір відповідної схеми, яка відповідає особливостям очей та переваг клієнта. Різноманітність технік дозволяє створювати різні образи, від природного до драматичного.Повна версія статті
- Як покращити зчіпку війПроцес нарощування вій вимагає ретельного підходу та уважності до деталей.Повна версія статті