Чому болять нарощені вії
Використання неякісних матеріалів
При нарощуванні використовують різні матеріали. Однак, коли вони мають низьку якість, це може викликати алергічні реакції у клієнтів. Прояви таких реакцій включають:
-
свербіж навколо очей;
-
почервоніння шкіри;
-
опухання очей чи повік;
-
виділення сліз.
Часто алергія виникає через компоненти, які входять у клей для вій. Алергенами при цьому виступають формальдегід чи латекс, вони дратують шкіру. Реакції проявляються безпосередньо після процедури або за кілька годин.
Використання неякісних матеріалів може призвести до подразнення ніжної шкіри навколо очей, яке проявляється у наступних симптомах:
-
дискомфорт;
-
висип;
-
печіння чи поколювання.
У деяких випадках погано сформовані або гострі кінці штучних пучків дряпають шкіру, що викликає додатковий дискомфорт.
Боротьба з цими проблемами вимагає від майстра-стиліста суворого контролю за якістю, коли він використовує все для нарощування вій. Кваліфікований фахівець застосовує гіпоалергенні матеріали і правильно їх наносить, щоб уникнути роздратування і болю після сесії.
Неправильне виконання процедури
Неправильне приклеювання – одна з найпоширеніших причин дискомфорту після нарощування. Це може відбуватися з кількох причин:
-
Використання надто великої кількості клею. Надмірне нанесення призводить до склеювання вій, утворення грудок, нерівного приклеювання.
-
Занадто довгий вплив. Праймери зазвичай залишають на деякий час для досягнення максимального ефекту. Однак, якщо залишити праймер для вій надовго, це може викликати дискомфорт і болючі відчуття.
-
Некоректний поділ та приклеювання окремих вій. В результаті вони можуть склеїтися разом, що спричинить дискомфорт.
-
Неправильний напрямок приклеювання. Клеять у природному напрямку зростання, щоб уникнути перекосів.
Іноді майстри приклеюють надто важкі штучні пучки, що призводить до зайвого навантаження на натуральні вії. В результаті, війкові фолікули зазнають надлишкового навантаження, що викликає біль. Надмірне тертя або масаж очей також посилює напругу війкових фолікул.
Можливі інфекції та ускладнення
В результаті процедури можуть виникати різні ускладнення та інфекції, які можуть бути причиною дискомфорту. Наприклад, погана гігієнічність або недотримання стерильності, коли використовують пінцети для нарощування вій може призвести до інфекції війкових фолікулів або повік. Інфікування викликає почервоніння, набряклість, біль. Також недотримання правил гігієнічності та застосування неякісних інструментів може спричинити випадкове пошкодження ока або слизової оболонки. Будьте уважними до власних відчуттів і негайно звертайтеся до майстра, якщо виникли неприємні прояви.
Як полегшити болючі відчуття
Якщо після нарощування виникло запалення, треба зменшити його інтенсивність. У цьому випадку застосовують холодний компрес, він зменшує набряклість та запалення. Для цього використовують чисту м'яку тканину, змочену у холодній воді. Її обережно прикладають на область повік. Однак слід уникати змочування очей у перші 24 години після процедури.
Якщо біль залишається інтенсивним, приймайте болезаспокійливі засоби. Якщо біль не йде або навіть посилюється, а також з'являються почервоніння, набряк та інші ознаки, негайно зверніться до лікаря. Це може бути ознакою інфекції або алергічної реакції, і лише лікар надає адекватне лікування та рекомендації.
Нарощування - це чудовий спосіб підкреслити красу очей, але щоб насолоджуватися результатом без болю, треба вибрати кваліфікованого лешмейкера з гарною репутацією та обов'язково проконсультуватися перед процедурою. Дотримуйтесь рекомендацій щодо догляду після нарощування, щоб зберегти вії здоровими.
Щоб уникнути дискомфорту, перевірте матеріали для нарощування. Уважно спостерігайте за своїм станом і у разі появи алергії негайно на неї реагуйте. Регулярно проводьте корекцію для збереження здоров'я вій.
- Схеми для нарощування війВажливий аспект успішного нарощування - вибір відповідної схеми, яка відповідає особливостям очей та переваг клієнта. Різноманітність технік дозволяє створювати різні образи, від природного до драматичного.Повна версія статті
- Як покращити зчіпку війПроцес нарощування вій вимагає ретельного підходу та уважності до деталей.Повна версія статті